استارت آپ

تاچستان

تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند به بخشی جدایی‌ناپذیر در زندگی کودکان تبدیل شده‌اند، تا جایی که ساعات زیادی از وقت آن‌ها را به خود اختصاص داده‌اند؛ با این حال، به اعتراف عموم والدین، بخش زیادی از محتواهای سرگرم‌کنندۀ موجود در موبایل‌ها مناسبِ کودکان نیست. به بیان دیگر، نه تنها سرگرمی‌های جدید کودکان ایرانی برای آنان آموزنده نیستند، بلکه ممکن است اثراتی نامطلوب را در تربیت آن‌‌ها به همراه داشته باشند.

از همین رو، «تاچستان» محیطی تعاملی را در قالب یک بستر انتشار محتوای موبایلی طراحی کرده است تا والدین بتوانند با خیالی آسوده و به‌دور از هرگونه نگرانی، محتواهای سالم و جذاب و آموزنده را برای کودکان خود بیابند. «تاچستان» مجموعه‌ای از داستان‌ها و ترانه‌های سرگرم‌کننده است که کودکان می‌توانند در حین تماشای آن‌ها، شخصیت‌ها و اَشکال موجود در صحنه را لمس کنند؛ آن‌ها نیز در مقابل، واکنش‌های جذابی را به نمایش می‌گذارند.

از طرف دیگر، تاچستان به مؤلفان و تولیدکنندگان محتوای حوزۀ کودک این امکان را می‌دهد که محتوای خود را به‌سادگی تبدیل به محتوایی تعاملی کنند و مخاطبان کودک خود را در بستر گوشی‌های هوشمند مجذوب کنند.

touchestan logo-لوگو تاچستان
تاچستان داستانی با انتخاب تو